Блендер со чаша Iskra DL-BL01GS

2,699.00 ден3,699.00 ден (-27%)

На залиха

• Волтажа :220-230V~50/60Hz
• Јачина: 500W
• Отстранлива пластична чаша од 1,5l
• Две брзини на блендирање
• Функција на пулсирање за кратки циклуси на блендирање
• Мерица од 50ml
• Нож и куќиште од нерѓосувачки челик
• Простор за складирање на кабелот за напојување
• Лесен за употреба
• Лесен за чистење
• Димензии на кутија: 354(Д) x 194(Ш) x 288(В)
• Нето тежина: 4,05 kg
• Бруто тежина: 4,73 kg
2 години гаранција

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти