Брз полнач за LI-ON батерија Iskra SF8M203-01

1,999.00 ден2,400.00 ден (-17%)

На залиха

• Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz
• Индикатор за полнење
• Време на полнење: 2,5 ч
• Литиум-јонските батерии се достапни одделно
• Овој полнач е компатибилен со батеријата:
Искра X-Cross Garden 36V SF8M12508

• Димензии на пакетот (во мм): 145 (L) x 90 (W) x 205 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 12 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти