Четирицикал со педали

3,299.00 ден4,299.00 ден (-23%)

На залиха

Овој четирицикл ке овозможи вашето дете да оди во авантури низ домот, и ќе биде омилена играчка што ќе трае со години

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти