Chipolino Автиче за деца – ATV ROCATV02101RU

2,490.00 ден3,490.00 ден (-29%)

На залиха

Кapaĸтepиcтиĸи:

• Играчката е наменета за деца над 18 месеци возраст со тежина до 25 години;
• Играчката поддржува развој на моторни функции и координација на детето;
• Лесна за управување и маневрирање;
• Удобно и пространо седиште;
• Удобен потпирач за грб;
• Под седиштето има простор за багаж;
• Весели мелодии и светла на воланот – работи со 2 батерии. АА / 1,5V батерии (не се вклучени).

Играчката е изработена во согласност со барањата на европските директиви и стандарди за безбедност на детските играчки.

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти