Chipolino Бебешка подлога за гимнастика – Little sheep

2,180.00 ден2,680.00 ден (-19%)

На залиха

Погодно за новороденчиња на возраст до 6 месеци.
Опремено со играчки.
Стимулира физички развој кај бебињата.
Направено од 100% безбеден материјал.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти