Chipolino детски стол за хранење Лолипоп (повеќе бои)

2,220.00 ден4,720.00 ден (-53%)

На залиха

Столот за хранење е погоден за деца кои можат да седат самостојно на возраст до 3 години и со тежина до 15 кг.
Лесно прилагодлив по висина – 3 позиции.
Многу компактно преклопување.
Столот е произведен во согласност со европскиот стандард EN16120.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти