Chipolino детски стол за хранење Теди

2,680.00 ден3,280.00 ден (-18%)

На залиха

Оваа столица е погодна за деца кои можат да седат сами со тежина до 15 кг.
Производот е произведен во согласност со европскиот стандард EN14988.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти