Chipolino Дубак 3 во 1 – Lilly (повеќе бои)

5,000.00 ден5,490.00 ден (-9%)

На залиха

Дубакот Lilly 3 во 1 го охрабрува детето да се обиде да ги направи своите први чекори и му помага на детето да го развива баланс и координација. Светлите бои и звуци на таблата со играчки и музички панел ја стимулираат креативноста на детето, развиваат слух и визија.
Погодно е за деца на возраст од 6+ месеци со тежина до 12 кг.
Мултифункционален производ со 3 различни начини за употреба.
Ткаенината на основата лесно се отстранува и може да се користи како дубак.
Може да се користи како проодувалка со помош на рачките, помагајќи му на детето да ги направи првите чекори.
Може да се користи како активен центар.
Може да се користи како лулашка.
Шарена табла со играчки и музички панел за забава на бебето.
Таблата со играчки може да се отстрани и да се користи одделно.
Изработено од фина пластика со висок квалитет.
Широка основа за подобра стабилност.
3 висински позиции на седиштето за да одговараат на висината на детето.
6 стопирачки за да спречи превртување или паѓање од скали.
4 тркала (предните тркала се ротираат 360 степени).
Лесно се склопува и компактен е за чување.
Потребни 2 x AA/1,5V (не се вклучени).
Произведено според Европски стандард EN 1273, изработено од 100% безбедни материјали.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти