Chipolino дубак 4 во 1 “JOYA LUX”

6,559.00 ден6,999.00 ден (-6%)

На залиха

Производор “JOYA LUX”  4 во 1 ги охрабрува обидите на бебето да ги направи своите први чекори и го подобрува неговиот баланс и координација.
Боите и звуците на пaнелот со играчки и музички панел ја стимулираат креативноста на детето и ги развиваат неговите вештини за слух и визија.
Функциите за скокање и лулка го дополнуваат забавното искуство и на бебето и на родителот.
Волшебникот за бебиња е погоден за деца на возраст од 6 месеци и со тежина до 12 кг.
Мултифункционален производ со 4 различни начини на употреба – бебе-шетач, центар за играње активности, рокер и скокач.
Производот е произведен во согласност со европскиот стандард EN 1273.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти