Chipolino Дубак 4 во 1 – Fancy (повеќе бои)

5,199.00 ден5,559.00 ден (-6%)

На залиха

Дубакот Fancy Lux 4 во 1 ги охрабрува обидите на бебето да ги направи своите први чекори и го подобрува неговиот баланс и координација. Боите и звуците на таблата со играчки и музички панел ја стимулираат креативноста на детето и ги развиваат неговите вештини за слух и визија.
Погодно е за деца на возраст од 6+ месеци со тежина до 12 кг.
Мултифункционален производ со 4 различни начини за употреба.
Може да се користи како дубак.
Може да се користи како лулка.
Може да се користи како музички центар за активност на бебето.
Може да се користи како проодувалка со помош на рачката поставена на задинот дел од дубакот. Рачката ќе му помогне и охрабри детето да ги направи првите чекори.
Шарена табла со играчки и музички панел за нозете се во функција да го забавуваат бебето.
Музичкиот панел може да се инсталира на 2 различни позиции.
Седиштето може да ротира на 360 степени.
Таблата со играчки може да се извади и да се користи одделно.
Направен од фина пластика со висок квалитет.
Широка основа за подобра стабилност.
3 висински позиции на седиштето за да одговараат на висината на детето.
6 сопирачки за да се спречи превртување или паѓање од скали.
4 тркала (предните се ротираат 360 степени).
Лесно се склопува и е компактен за чување.
Потребни 2 x AA/1,5V батерии (не се вклучени со производот).
Произведено според Европски стандард EN 1273, изработено од 100% безбедни материјали.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти