Chipolino Дубак Carrera (повеќе бои)

2,750.00 ден2,999.00 ден (-8%)

На залиха

Погодно е за деца на возраст од 6+ месеци со тежина до 12 кг.
Музичка табла за забава на бебето.
Направено е од високо квалитетни и безбедни материјали.
Широка основа за подобра стабилност.
3 висински позиции на седиштето за да одговараат на висината на детето.
6 сопирачки за да се спречи превртување или паѓање по скали.
Лесно се склопува и компактен е за чување.
Произведен според Европски стандард EN 1273.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти