Chipolino Релаксатор – Capriz Оrchid

7,350.00 ден7,850.00 ден (-6%)

На залиха

Оваа лулка е погодна за бебиња на возраст до 6 месеци со тежина до 9 кг .;

Крошна со меки кадифени играчки за забава на бебето;

Мрежа против комарци;

Мека перница за поддршка на главата на бебето;

Безбедносен ремен со 5 точки;

Производот се продава во прекрасна кутија за подароци;

Лулката е произведена во согласност со европските стандарди ЕN 16232 и EN 12790.

 

ФУНКЦИИ:

 

3 брзини на лулка;

USB и Bluetooth;

Времетраење на лулање (8 минути, 15 минути, 30 минути);

Мелодии;

Далечинска контрола на функциите.

 

Напојување на лулката:

 

со AC / DC адаптер – AC 100-240V 50 / 60Hz и DC 6V / 1A (вклучен);

со батерии – 4 х ААА големина / R03 / 1.5V (не се вклучени).

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти