Chipolino ротирачки стол за хранење 3 во 1 Рото (повеќе бои)

6,880.00 ден9,899.00 ден (-30%)

На залиха

Оваа висока столица е погодна за деца кои можат да седат сами со тежина до 15 кг.
Постојат 3 начини за употреба на производот – како високо столче, мало столче и бустерско столче.
Седиштето се ротира на 360 степени и може да се фиксира на 5 позиции.
Високиот стол е произведен во согласност со европските стандарди EN14988 и EN16120.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти