Chipolino Седиште за во автомобил „4 MAX“ 0+ (повеќе бои)

9,629.00 ден13,999.00 ден (-31%)

На залиха

Погодно е за новороденчиња – возраст 0+ месеци и деца со тежина до 36 кг, групи 0+, I, II и III.
За група 0+ поставете го седиштето во позиција “лице наназад”.
За група I, II и III поставете го седиштето во позиција “лице напред”.
5 точки на безбедностен систем.
Прилагодлив потпирач за грб во 3 позиции.
Прилагодување на висината на потпирачот за глава.
Мека влошка за рамењата.
Одобрен и овластен ECE R44/04.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти