Chipolino Седиште за во автомобил „Jett“ (група I,II и III) (Повеќе бои)

3,440.00 ден5,999.00 ден (-43%)

На залиха

Погодно за деца со тежина од 9 до 36 кг, групи I, II и III (приближно од 1 до 11 години).
5 точки на безбедносен систем со меки влошки на рамењата.
Потпирачот за глава е прилагодлив за висина.
Потпирачот за грб е отстранлив и седиштето на автомобилот се претвора во бустер.
Навлаката може да се отстрани за перење.
Одобрен и овластен ECE R44 / 04.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти