Chipolino Седиште за во автомобил „Orbit“ 0+ (повеќе бои)

5,390.00 ден7,999.00 ден (-33%)

На залиха

Погодно е за новороденчиња – возраст 0+ месеци и деца со тежина до 36 кг, групи 0+, I, II и III.
5 точки на безбедностен систем со меки влошки на рамењата.
Дополнителни меки додатоци – обезбедуваат удобност за бебето за време на патувањето.
Одлична странична заштита.
Прилагодлив потпирач за грб во 4 позиции.
Италијански ремен FENIX – обезбедува 100% заштита.
Одобрен и овластен ECE R44 / 04.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти