Chipolino Седиште за во автомобил 0+ “ORBIT EASY” (повеќе бои)

6,220.00 ден8,999.00 ден (-31%)

На залиха

Погодно е за новороденчиња – возраст 0+ месеци и деца со тежина до 36 кг, групи 0+, I, II и III.
5 точки на безбедностен систем.
Дополнителни меки додатоци кои обезбедуваат удобност на бебето за време на патувањето.
Одлична странична заштита.
Прилагодлив потпирач за грб во 4 позиции.
Италијански ремен FENIX – обезбедува 100% заштита.
Одобрен и овластен ECE R44/04.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти