Chipolino Седиште за во автомобил „ISOFIX Roady“

2,749.00 ден4,449.00 ден (-38%)

На залиха

Седиштето на автомобил е погодно за деца со тежина од 22 кг до 36 кг.
ISOFIX приклучоци на возилото.
Држач за чаша/шише.
Можност за прилагодување на ремените на возилото според висината на детето;
Одобрен и овластен ECE R44/04 – група III (22-36 кг.).

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти