CHIPOLINO Скутер 4 во 1 ALL RIDE (син, црвен и жолт)

4,850.00 ден5,490.00 ден (-12%)

На залиха

Погоден за деца над 3 години со тежина до 20 кг.

Рачката може да се свитка на 3 позиции.

Хименопротективно анти-лизгачко држење на рачката за постабилен зафат.

TRU тркала (исклучителни моќни перформанси и издржливост) – задни 7,5″ предни 2,5″.

Има посебно место за чување на педалите под седиштето.

Копче за брзо и лесно ослободување на педалите, сместено на предното тркало.

Играчката се трансформира многу лесно и брзо во нејзините различни варијанти, благодарение на системот на механизми.

Играчката може да се користи на 4 различни начини, што ја прави интересна за децата.

Може да се користи како играчка за возење (потребно е да се спушти седиштето, да се отстранат педалите и да се движат задните тркала).

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти