Chipolino – Трицикал за близнаци 2 play

8,990.00 ден9,990.00 ден (-10%)

На залиха

Овој трицикл е погоден за две деца на возраст од 1,5 години и постари, вкупна тежина до 40 кг.;

Повеќенаменски производ со две различни намени – родителот ги турка децата или детето ги вози педалите напред;

Две позиции на предните седишта – напред и лице в лице;

Првото седиште ротира 360 степени;

Двете седишта се опремени со безбедносни браници;

Удобна рачка за притискање на родителите;

Две преклопни и подвижни потпирачи за нозе;

Заштита од кал за сите тркала;

Две големи преклопни крошни со штитници за сонце;

Две широки и удобни седишта со мек текстилен тапацир;

Секое седиште има сигурносен ремен;

Торба за додатоци на рачки;

Кошница за задна складирање;

Ѕвонче и огледало на воланот;

Големите воздушни високо квалитетни гумени тркала обезбедуваат одлична носивост и отпорност на абење;

Педали на сопирачките на задните тркала;

Капак на тркалото на предното тркало, спречувајќи им на децата да заглават стапала;

Оваа играчка е произведена во согласност со барањата на европските директиви и стандарди во врска со безбедноста на играчките.

Големина на трицикл:

L 150 cm / W 56 cm / H 105 cm

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти