Cool Squares

300.00 ден400.00 ден (-25%)

На залиха

Разиграј го твојот лаптоп со ова супер кул стикер пакување од 4 стикери со димензии:

Коцка : 6,5 x 6,5cm
Правоаголник: 4,5 x 6,5cm.

 • Сјајна фолија
 • Материјал од висок квалитет
 • Лесно за аплицирање
 • Се аплицира на чиста и мазна површина
 • Долготрајно и водоотпорно
Категорија: Таг:

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: Decal
 • Продавница: Decal
 • Адреса: Антон Панов 1
  Скопје
  Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти