Cristal

300.00 ден400.00 ден (-25%)

На залиха

Нарачај пакување од 4 стикери со димензии 5.5x7cm и дај му кул и свеж изглед на твојот лаптоп.

 • Сјајна фолија
 • Материјал од висок квалитет
 • Лесно за аплицирање
 • Се аплицира на чиста и мазна површина
 • Долготрајно и водоотпорно
Категорија:

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: Decal
 • Продавница: Decal
 • Адреса: Антон Панов 1
  Скопје
  Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти