Chipolino детски трицикл „Вектор“ (повеќе бои)

7,359.00 ден10,499.00 ден (-30%)

На залиха

Оваа играчка е погодна за деца на возраст од 1,5 година и со тежина до 25 кг.
Мултифункционален производ со 2 различни начини на употреба – родителот го турка детето или детето само ја вози играчката преку педали.
Оваа играчка е произведена во согласност со барањата на европските директиви и стандарди во врска со безбедноста на играчките.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти