Chipolino детски тротинет 2 во 1 „Kiddy Evo“ (достапни бои: лилјакова и зелена)

1,990.00 ден2,490.00 ден (-20%)

На залиха

Играчката е погодна за деца над 3 години и максимална тежина од 20 кг.
Мултифункционален производ што може да се вози на 2 различни начини.
Трепкаат разнобојни LED светла на тркалата.
Играчката е произведена во согласност со барањата на европските директиви и безбедносните стандарди за играчки.

Категорија: Таг:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти