Chipolino детски тротинет „Croxer Evo“ (достапни повеќе бои)

2,089.00 ден2,990.00 ден (-30%)

На залиха

Играчката е погодна за деца над 3 години и со максимална тежина од 50 кг.
Трепкаат разнобојни LED светла на тркалата.
Играчката е произведена во согласност со барањата на европските директиви и безбедносните стандарди за играчки.

Категорија: Тагови: ,

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти