Детски шатор со 40 топчиња, 112х112х90 см

1,320.00 ден1,520.00 ден (-13%)

На залиха

Детски шатор со 40 топчиња, практичен и лесно пренослив.
Димензии: 112х112х90 см

Категорија: Тагови: ,

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти