Chipolino детски трицикл „Ларго“ (повеќе бои)

5,540.00 ден8,399.00 ден (-34%)

На залиха

Играчката е погодна за деца над 1 година со тежина до 25 кг.
Мултифункционален производ што може да се користи на 2 различни начини – родителот може да го турка детето или детето само ја вози играчката со педалите.
Играчката е произведена во согласност со барањата на европските директиви и безбедносните стандарди за играчки.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти