Дино сет – Лизгалка со лулашка 2 во 1

9,990.00 ден17,940.00 ден (-44%)

На залиха

Овој Дино сет – Лизгалка со лулашка 2 во 1 е наменет за деца на возраст над 1 година.
Максимална тежина: 35 кг.
Систем за нишање.
Безбедност на заклучување на лулашката.
Погоден е за повеќе деца да можат да играат во исто време.
Погоден е за надворешна и внатрешна употреба.
Лесен е за поставување.
Тестирано јаже.
Стилски изглед и ергономски дизајн.
Суровина погодна за здравјето на децата без канцерогени супстанции.
Должина на лизгалка 123 cm.
Димензии H 84 cm, W 140,5 cm, L 182 cm.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти