Disney душек фламинго Мини 173х170 см

2,199.00 ден2,499.00 ден (-12%)

Нема на залиха

Disney душек со ликовите на Мини и фламинго за деца и восрасни.
Идеален за уживање во топлите летни денови на море, езеро, базен.
Димензии: 173х170 см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти