Disney душек папагал 207х150 см

1,975.00 ден2,475.00 ден (-20%)

На залиха

Disney душек папагал наменет за уживање во летните денови.
Димензии: 207х150 cm

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти