Детски кош за внатре и надвор со прилагодлива висина

1,499.00 ден2,100.00 ден (-29%)

На залиха

Детски кош со светли бои и мазни рабови, опремен со професионален обрач и мрежа, вашите деца ќе се забавуваат со овој прекрасен комплет за кошарка, одличен начин за промовирање на интеракција родител-дете, физички и ментален развој на децата. Основата се полни со вода или песок за дополнителна стабилност. Има прилагодлива висина до 170 см и соодветна од 3 години +. Совршен подарок за помагање на вашето дете да развие вештини за координација.

Категорија:

Погоден и за отворено и затворено
Прилагодлива висина – до 170 см
Додадете вода или песок на основата за стабилност
Поттикнува игра и вежбање
Димензии: 46,5 x 49 x 170cm

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти