Дупла гума 188х117 cm- Bestway

820.00 ден1,420.00 ден (-42%)

На залиха

Гума за уживање во летните месеци, на море, езеро, базен.
Големината на гумата е погодна за деца и возрасни.
Димензија: 188х117 cm

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти