Душек Ангри бирдс 119х61 см

375.00 ден455.00 ден (-18%)

На залиха

Гумен душек за пливање за деца со ликот на Ангри бирдс.
Димензии: 119х61 см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти