Душек фотелја 161х84 см

740.00 ден1,100.00 ден (-33%)

На залиха

Гумен душек фотелја идеален за водени лудории за време на летниот одмор.
Димензии:161х84 см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти