Душек корнет сладолед 188х130 см

840.00 ден1,250.00 ден (-33%)

На залиха

Гумен душек на дување во форма на корнет сладолед идеален за водени лудории за време на летниот одмор.
Димензии: 188х130 см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти