Душек крила на пеперутка 294х193 см

1,799.00 ден2,399.00 ден (-25%)

На залиха

Душек во облик на светкави крила на пеперутка.
Идеален за уживање во вода во текот на топлите летни денови.
Димензии: 294х193 см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти