Душек смајли 188 см

2,375.00 ден2,775.00 ден (-14%)

Нема на залиха

Гумен душек смајли идеален за уживање на плажа или базен во летните денови.
Димензија: 188 см.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти