Душек со апликација стрип 183х71 см

599.00 ден825.00 ден (-27%)

На залиха

Носивост до 95 кг.
Специфична и интересна апликација стрип.
Врвен квалитет.
Димензии: 183х71 см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти