Душек со перница 188х71 см

400.00 ден550.00 ден (-27%)

На залиха

Душек за уживање во летните месеци, на море, езеро, базен.
Големината на душекот е погодна за деца и возрасни.
Димензии: 188 x 71 cm
Капацитет на тежина: 90 кг.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти