Душек во форма на овошје 174 см

820.00 ден1,220.00 ден (-33%)

На залиха

Bestway Душек овошје
Димензии: ананас 174 x 96 cm
лимон 134 cm
лубеница 174 x 89 cm
јагода 156 x 144 cm

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти