Душек водена прскалка 130х90 см

870.00 ден990.00 ден (-12%)

На залиха

Душек водена прскалка за деца кој овозможува разладување во текот на топлите летни денови.
Димензии: 130х90 см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти