Џип Sahara

15,999.00 ден18,899.00 ден (-15%)

На залиха

– акумулатор од 12 волти

– систем за автоматско сопирање

– далечински управувач

– движење напред и назад

– за внатре и надвор

– има амортизери

– радио, мр3 плеер

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти