Електрична лулашка за деца SWING PARADISE

7,550.00 ден8,550.00 ден (-12%)

На залиха

Овој лулашка е погодна за бебиња на возраст до 6 месеци со тежина до 9 кг.

Мултифункционален производ – може да се користи како лулашка и како џампер.

Сетот вклучува:

Рамка со лулашка / џампер;
AC / DC адаптер;
Мека подлога и перница;
Лак со меки кадифени играчки;
Музичка кутија со вибрации.

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти