Велосипед EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26″/19″ крем портокалов LADY

13,999.00 ден14,999.00 ден (-7%)

На залиха

Седиште кафено ELI со амортизер
Рачки кафено црни FASHION
Корпа предна ситно плетена црна
Волан 620MM 22.2X25.4MM црн
Сет V ALU без рачки кочници
Предно светло LED
Педали FEIMIN COMFORT поштарски
Среден погон коцка 1/2X3/32″ 44TX170
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Обрач V1 28″ сив 36 дупки V1.28SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R
SP.26X1.75 (47-559)CRNA PNEUMAT.
Браник EUROFENDER PVC црн SPORTY
Фаза на индекс црн 14T-28T SHUN FENG
Заден менувач на кука индексен 6/7 POWER RD18
Рачен менувач REVO S.POWER 6 INDEX SFT-30
Заден трепкач

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти