Фигура голем крокодил 203х117 см

750.00 ден999.00 ден (-25%)

На залиха

Гумена фигура за плажа во форма на голем крокодил.
Димензии: 203х117 см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти