Фигура голема камила 221х132 см

1,700.00 ден2,300.00 ден (-26%)

На залиха

Гумена фигура во облик на камила идеална за уживање во вода во летните денови.
Димензии: 221х132 см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти