Фигура крокодил за деца над 3 години

375.00 ден499.00 ден (-25%)

На залиха

Фигура крокодил за деца над 3 години.
Идеална е за детски лудории на плажа.
Димензии: 168х89 cm

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти