Fischer-Price Хеликоптер со топки 155х102х91 см

2,495.00 ден2,995.00 ден (-17%)

На залиха

Fischer-Price Хеликоптер со топки е гумена играчка која содржи 50 топчиња.
Производот е наменет за деца над 2 години.
Димензија: 132 x 79 x 68

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти