Fischer-Price Трамболина замок 200х170х152 см

15,690.00 ден16,690.00 ден (-6%)

Нема на залиха

Целата трамболина е готова за 120 секунди.
Издржливост до 115 кг.
Наменета е за деца над 3 години.
Располага со компресор за да ја одржува надувана цело време.
Врвен квалитет.
Димензии: 200х170х152 см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти