Фотелија ФЛОРЕЛА

9,990.00 ден16,650.00 ден (-40%)

Модел ФЛОРЕЛА тапациран во мебел штоф АMSTERDAM велвет

Златни метални ногарки

Димензии:

Висина – 72 цм

Ширина – 54 цм

Длабочина – 54 цм

Исчисти
SKU: N/A Категорија:

Дополнителни Информации

Одберете боја

Terquise, Blue, Baby Rose, Ocean, Green

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти